Nissan Ariya z nagrodą za bryłę nadwozia

 |  Redakcja

Jurorzy konkursu iF Design Award przyznali nagrodę za stylistykę elektrycznego modelu Nissana Ariya. W tegorocznym konkursie jury składające się z 132 ekspertów oceniali ponad 10500 produktów i projektów z 57 krajów.

iF Design Award to najstarszy I najbardziej prestiżowy konkurs świata, którego założeniem jest promowanie wyjątkowych produktów i projektów, odnosząc się do ich stylistyki i wzornictwa. Nagroda ta przyznawana jest od 1954 roku przez iF International Forum Design GmbH w Hanowerze.

Nissan Ariya z nagrodą za stylistykę nadwozia. (fot. Nissan)

W tegorocznym konkursie, członkowie jury oceniali 10776 produktów i projektów nadesłanych z 57 krajów. Tegoroczne nagrody zostały przyznane w dziewięciu kategoriach: projekt produktu, komunikacja, opakowanie, projekty i koncepcje usług, architektura i projekt wnętrza, doświadczenie użytkownika (UX) oraz interfejs użytkownika (UI).

Wśród nagrodzonych znalazła się marka Nissan, która zaprezentowała w konkursie elektryczny pojazd Ariya. Z uznaniem spotkała się prosta i nowoczesna bryła nadwozia tego crossovera, utrzymana z stylu ponadczasowego japońskiego futuryzmu tej marki. Mimo to pojazd nafaszerowany jest nowoczesną technologią i techniką, która doskonale wpisała się w bryłę nadwozia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com