Audi ponownie na kinowym ekranie

 |  Redakcja

Dwa elektryczne samochody Audi pojawią się w nowym, produkowanym przez Netflixa, filmie pt. „The Gray Man”. Niemiecki producent oddał filmowcom cztery samochody. Dwa elektryczne – Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także dwa pojazdy z silnikami spalinowymi – Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupé.

The Gray Man to współczesny thriller akcji, w którym występuje gwiazdorska obsada: Ryan Gosling (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy) i Alfre Woodard (Margaret Cahill).

Tak prezentowało się elektryczne Audi podczas premiery filmu. (fot. Audi)

W pełni elektryczne Audi RS e-tron GT to samochód głównego bohatera – Sierry Six w tej roli Ryan Gosling. Drugim elektrykiem, Q4 Sportback e-tron przemieszcza się agentka Dani Miranda (w tej roli Ana de Armas). Dwa pozostałe samochody z silnikami spalinowymi to auta o bardzo sportowym charakterze, które pojawiają się w scenach pościgowych.

– Ten film intryguje i ma globalny wydźwięk – mówi Henrik Wenders, szef marki Audi. – Dzięki współpracy my również poczuliśmy akcję i wysokie tempo. Podobnie jak bracia Russo wykorzystujemy technologię do tworzenia czegoś niewidzianego i niedoświadczonego nigdy wcześniej” – dodaje.

Audi przy wyborze nowych samochodów ściśle współpracowało z reżyserami: Joe i Anthonym Russo. – Jako twórcy opowieści zawsze byliśmy bardzo zainteresowani poszukiwaniem i badaniem nowych technologii, tak by znajdować nowe narzędzia do zrobienia czegoś, czego nikt wcześniej nie zrobił. To właśnie nas ekscytuje. Takiego podejścia, które ja zastosowałbym do wszystkiego, doświadczamy dziś w szczególności w związku z ewolucją, jaka zachodzi obecnie w motoryzacji – mówi Anthony Russo, reżyser filmu.

fot. Audi
#TAGI
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Elektryczne samochody Audi z Państwa Środka

W chińskim Changchun rusza budowa nowej fabryki elektrycznych samochodów niemieckiego koncernu. Zakład będzie wytwarzał rocznie ponad 150 000 samochodów. Spółka Audi-FAW NEV otrzymała zgodę od chińskich władz i w ciągu kilku tygodni ruszy budowa nowej fabryki. Do końca 2024 roku na powierzchni…

Elektromobilność spod znaku czterech pierścieni

W 2021 roku Audi podwoiło liczbę aut elektrycznych w swojej ofercie. W tym roku na rynku pojawiły się dwa premierowe pojazdy: Audi e-tron GT i Q4 e-tron, potwierdzając tym samym kierunek rozwoju nowych produktów tej marki w przyszłości.  Potwierdzeniem nadchodzących zmian jest inwestycja …


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com