Świąteczna wycinanka od Nissana

 |  Redakcja

Czy pamiętacie papierowe wycinanki modeli do samodzielnego sklejania. W świecie bez smartfonów, tabletów, gier komputerowych i wirtualnej rzeczywistości, spędzało się przy takich zabawach godziny. Tak zabijało się nudę pod koniec ubiegłego wieku, klejąc model samemu lub z ojcem.

Z okazji zbliżających się świąt Nissan powraca do pomysłu sprzed lat, dając w tych wyjątkowych dniach pomysł na rodzinne zabawy. Są to modele do samodzielnego składania i sklejenia.

grafika Nissan

Firma przygotowała pliki zawierające kolorowe rysunki kilku samochodów tej marki. Jednym z nich jest elektryczny Leaf, którego także udostępniamy. Samodzielne przygotowanie i złożenie takiego modelu nie jest trudne. Potrzebna jest drukarka, najlepiej kolorowa i nieco grubszy papier. Trzeba się jeszcze zaopatrzyć w klej do papieru lub drewna. Przyda się też dziecięca radość, którą będziemy mogli podarować dziecku. To doskonała zabawa dla rodziców i najmłodszych w zimowe wieczory. Może spróbujecie…

Dla tych, którzy zapomnieli, jak wyciąć i co dalej zrobić z papierowym modelem załączamy instrukcję obsługi przygotowaną przez specjalistów Nissana.

grafika Nissan

Potrzebne materiały/przedmioty:

·         Gładki papier (im grubszy, tym lepszy) lub karton

·         Klej (zalecamy kleje szybkoschnące, np. do drewna)

·         Nożyczki

·         Nożyk do papieru

·         Linijka

Jak wykonać model z papieru:

1.    Wydrukuj szablon.

2.    Rozetnij poszczególne części w miejscach oznaczonych pogrubionymi liniami.

3.    Przyłóż linijkę do miejsc zgięć i uważnie złóż papier do wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od wytycznych w poszczególnych plikach.

4.    Posmaruj klejem zaznaczone marginesy. Nakładaj klej zgodnie z kierunkiem strzałek.5.    Twój samochodzik z papieru jest prawie gotowy ‒ wystarczy dodać boczne lusterka.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com