Światowa premiera koreańskiego producenta

Zupełnie nowe Kia Niro

 |  Redakcja

25 listopada światło dzienne zobaczy nowy model Kia Niro. Premiera odbędzie się na Seul Mobility Show. Należy się spodziewać, że podobnie będzie wyglądała elektryczna wersja tego modelu.

Kto by się spodziewał, jeszcze kilka lat temu, że Kia ulokuje się na czwartej pozycji pod względem sprzedaży nowych samochodów. Takie są wyniki przedstawione przez firmę Samar a obejmujące sprzedaż nowych pojazdów po 20 dniach października. Nowe modele tego koreańskiego producenta, przebojem wchodzą na światowe rynki. Kilka tygodni odbyła się prezentacja elektrycznego modelu EV6, a producent już zapowiedział pokazanie modelu Niro. Oficjalna prezentacja odbędzie się 25 listopada podczas Seul Mobility Show.

Nowy model utrzymany jest w koncepcji Habaniro z 2019 roku i wyróżnia się nowoczesną linią nadwozia, wchodząc jeszcze mocniej do segmentu rodzinnych crrosoverów. Choć na zdjęciach widać niewiele szczegółów nadwozia, można jednak zauważyć kilka podobieństw do studyjnego modelu Habaniro – układ przednich świateł i tylne, wysoko umieszczone lampy zespolone, a także dwukolorowe nadwozie.

Czyste w swojej formie wnętrze obiecuje pojemne wnętrze, które tak bardzo doceniają klienci obecnie produkowanego modelu. Deska przyrządów to przede wszystkim prosty wyświetlacz, ukryty w wybrzuszeniu na podszybiu wyświetlacz HUD i znane z modelu EV6 pokrętło umieszczone w panelu między przednimi fotelami. Ładnie wygląda, płynne połączenie podłokietnika drzwi bocznych z panelem przednim. Wszystko doskonale współgra, utrzymując prostą i czystą w swojej formie stylistykę wnętrza nowego Niro.

#TAGI
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com