Stację ładowania wylicytują w Radio 357

 |  Redakcja

Kuba Strzyczkowski, kiedyś w radiowej trójce, a obecnie w Radio 357 wraz z Fundacją Świętego Mikołaja prowadzi świąteczne aukcje na rzecz osób potrzebujących pomocy. W zaplanowanej na 23 grudnia licytacji, wśród wielu przedmiotów znajdzie się także stacja ładowania Wallbox, przekazana przez firmę Stacjomat.pl. W tym roku cała kwota zebrana podczas świątecznej akcji zostanie przeznaczona na zapewnienie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji w Polsce i w Syrii.

– Jako rodzic śmiało mogę powiedzieć, że dzieci to nasz najcenniejszy skarb życia! Nasze mają dom, miłość i szczęście. Ale są takie dzieci, które potrzebują pomocy. Z moją ukochaną żoną Bożeną postanowiliśmy zrealizować jedno ze swych wspólnych marzeń – napisał na portalu społecznościowym Piotr Szymczak, właściciel firmy Stacjomat.pl. – Będąc w Warszawie udało się to zrobić! Kiedyś bardzo lubiliśmy słuchać radiowej Trójki, a dziś nasze ulubione głosy są w Radio 357. Postanowiliśmy jako firma ufundować na dzisiejszą licytację prowadzoną przez pana Kubę Strzyczkowskiego stację ładowania typu Wallbox – dodał.

Stacja ładowania tego typu ma wartość 3570 zł netto. – Liczymy, że ta kwota conajmiej się potroi, by cały dochód został przekazany na szczytny cel! Trzymajcie kciuki i zapraszam do licytacji w Radio 357 – zakończył swój post Szymczak. Stacja będzie licytowana już w najbliższy czwartek, 23 grudnia na antenie Radia 357 w godzinach od 16 do 19.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com