Hyundai stawia na start-upy

 |  Redakcja

Ruszył nabór wniosków do programu ZERO1NE, organizowanego przez Hyundai Motor Group. Projekt, którego celem jest stworzenie otwartej i innowacyjnej platformy ułatwiającej współpracę ze start-upami działa już od kilku dni.

Firma chce w większym stopniu niż dotychczas, korzystać z innowacyjnych pomysłów małych firm nazywanych start-upami, które powstają na całym świecie. Startupy mogą zgłaszać się do jednego z 20 projektów opracowanych przez wewnętrzne zespoły grupy Hyundai w sześciu kluczowych tematach: energia, mobilność, logistyka, budownictwo, inteligentna fabryka i materiały.

Organizacje Grupy odpowiedzialne za rozwój technologii są bezpośrednio zaangażowane w przeglądanie i rekrutację kandydatów do każdego projektu. Swoje projekty zgłaszać mogą zarejestrowane korporacje. Wnioski składać można od 7 lipca. Zakończenie naboru upływa z dniem 29 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone we wrześniu.

Wybrane startupy otrzymają budżet na rozwój projektu i będą mogły być oceniane pod kątem inwestycji kapitałowych.

Od czasu wprowadzenia przez Grupę Akceleratora ZER01NE w 2018 roku, nad 97 wspólnymi projektami współpracowało 125 zespołów z 11 oddziałów Hyundai Motor Group i 115 startupów. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Dom Hyundaia – kompleksowy pomysł na elektromobilność

Twój nowoczesny dom zasilany prądem, już niebawem stanie się prywatną elektrownią, magazynem energii i ładowarką samochodów. Tą drogą kilka lat temu poszedł Elon Musk, ale bez powodzenia. W tym roku taką ofertę planuje Hyundai. Hyundai Home ma się pojawić w ofercie już w ty…

Wszędobylska platforma Hyundaia – na to czekają autonomiczne taksówki?

Na razie to nie dla samochodu, tylko dla robotów, ale … ma cztery koła i napęd elektryczny. Teoretycznie więc innowacyjne rozwiązanie jakie oferuje nowa platforma Mobile Eccentric Droid (MobED) może w przyszłości trafić także do samochodów osobowych. Platforma MobED ma płaskie, prostokątne pod…


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com