Modowy Jaguar ma zahaczyć także o Polskę

Jaguar ubrany w kratkę

 |  Piotr Myszor

Jaguar postanowił ubrać hybrydowego E-Pace w brytyjskiej firmie odzieżowej Baracuta. W drodze na Milan Fashion Week modowy Jaguar ma zahaczyć także o Polskę.

Współpraca producentów aut i odzieży to dość powszechna praktyka. Dla samego modelu nie ma to większego znaczenia, ale wykorzystanie w tym projekcie hybrydy plug-in to kolejny element promowania elektromobilności.

Jaguar ubrał hybrydowego E-Pace w brytyjskiej firmie odzieżowej Baracuta, stąd motyw jej kratki i logo. (fot. Jaguar)

Tym razem siły sprzęgły dwie marki mające korzenie w Wielkiej Brytanii lat 30. ubiegłego wieku. Skoro więc klasyczna brytyjska odzież, to musi być kratka. I jest. Przede wszystkim soczyście czerwona i uspokajająco zielona kratka pojawia się na obiciu drzwi wraz z metką firmy, a także na podłodze bagażnika – taką tkaninę Baracuta stosuje na podszewkach swoich kurtek G9. Motyw kraty, ale w dużo lżejszym wydaniu pojawił się także na dachu. Na zagłówkach i tylnej szybce widoczne jest natomiast logo Baracuty. Wyświetla je także lampka oświetlająca ziemię przy otwartych drzwiach samochodu.

Jaguar planuje przewieźć model Baracuta E-Pace przez kilka europejskich krajów w drodze na Fashion Week w Mediolanie, planowany na luty przyszłego roku. Dokładnej marszruty nie udało się jednak odnaleźć, prawdopodobnie będzie dostosowywana do lokalnych obostrzeń, wynikających z kolejnej fali koronawirusa. Sądząc z mapki na stronie wydarzenia „The Next Classic Guide” na razie samochód dotarł z Wielkiej Brytanii do Niemiec. Ma pojawić się także w Polsce.

#TAGI
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com