Niewidzialne ładowarki

 |  Jan Stora

Ładowarki brytyjskiej firmy Anderson EV są jak kameleony – upodabniają się do każdej ściany, na jakiej się znajdą.

Ładowarka nazwa się Andersen-2-Invisible, czyli Niewidoczna. Ta jej niewidoczność to wynik wykorzystania nowoczesnych technologii. Na przodzie i bokach urządzenia umieszczono kilka niewielkich, ciekłokrystalicznych ekranów 4k.

Dzięki obrazom na ekranach pokrywających urządzenie- ładowarka staje się niewidoczna. (fot. Anderson)

Nabywca ma zrobić zdjęcie ściany, na której chce powiesić ładowarkę i wysłać je do Anderson EV, a inżynierowie firmy przygotowują takie obrazki dla wyświetlaczy, że ładowarka staje się niewidoczna po zamontowaniu. System ekranów jest zabezpieczony przed deszczem, co powoduje, że może być umieszczany także na zewnątrz, bez obaw o kaprysy angielskiej pogody.

Ładowarka Anderson EV w wersji bez kamuflażu. (fot. Anderson)

Anderson EV to firma, która od 2015 roku dostarcza urządzenia do ładowania. Są to urządzenia z wyższej półki, nie tylko pod względem technicznym, ale także estetycznym. Proste, eleganckie urządzenie było oferowane w 96 kolorach. Trudno powiedzieć, czy to 97 wersja czy raczej jedna, uniwersalna, która jest w stanie zastąpić wszystkie inne.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Bezprzewodowe ładowanie elektryków

Włosi testują innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na bezprzewodowe ładowanie samochodów elektrycznych podczas jazdy. Zbudowany specjalnie odcinek drogi nazwano „Areną przyszłości”. „Arena del Futuro” to owalny odcinek drogi, który pozwala na ładowanie samochodów elektrycznych podczas jazdy. P…

„Zielony Transport Publiczny” szansą na elektryczny autobus dla mniejszych miast

1,2 mld złotych przeznaczył Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w programie, który ma pomóc zrewolucjonizować transport publiczny w mniejszych ośrodkach miejskich. „Zielony Transport Publiczny” ruszył w lipcu br. Z zabezpieczonych w nim środków korzystają już miasta …


© All rights reserved. B2C Group sp. z o.o.
Powered by Libermedia.
Do góry
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com